Skip to content Skip to menu Skip to footer

Job and Career in Latvia 2019

Past
Event date:
26 September 2019
Event type:
Online
Registration status:
Closed

About this event

Welcome to our European Online Job Day - “Job and Career in Latvia 2019”.

Are you looking for a job in Latvia?

Are you a Latvian employer who is looking for qualified employees from EU/EEA countries?

Take part in the European Job Day online: “Job and Career in Latvia 2019”.

The online event Job and Career in Latvia 2019 will be held on September 26th, 2019 from 10:00 to 16:00 (CET).

The main aim of this project is to enable contact between Latvian employers and EU citizens and to spread information about living and working conditions in Latvia, as well as safety issues when looking for a job abroad.  

The event is especially focused on Latvian citizens living abroad who are considering a return to Latvia.

Are you a Latvian employer who is looking for qualified workers?

This will be a fantastic opportunity to promote your job vacancies across the whole of Europe. Taking part in “Job and Career in Latvia 2019” means that your company has the chance to reach job seekers who have the qualifications you are looking for and various language competences.

Register online (exhibitor account) to manage job advertisements and recruitment projects yourself.

On September 26th, 2019 from 10:00 to 16:00 (CET) you will have the opportunity to communicate with candidates via individual online chats. The event will feature interesting video presentations and a public chat.

Deadline for registration of the exhibitors' accounts for Latvian employers is September 25th, 2019.

Are you looking for a job in Latvia?

Follow the virtual work fair “Job and Career in Latvia 2019”. Search for information about the employers and jobs that may interest you. In order to apply for vacant positions, you will need to register your account as a jobseeker prior to the event. Log in to your account on the event day and find the new employer. On September 26th, 2019 you will have the opportunity to communicate with exhibitors via individual online chats and listen to presentations about living and working conditions in Latvia, accompanied by public online chats.

WE ARE LOOKING FORWARD TO SEEING YOU!

 

 

IZMANTO LIELISKU IESPĒJU PIEDALĪTIES NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRAS UN EIROPAS NODARBINĀTĪBAS DIENESTU TĪKLA (EURES) TIEŠSAISTES DARBA DIENĀ ‘’DARBS UN KARJERA LATVIJĀ 2019”

Satiec savu darba devēju vai kvalificētu un motivētu darba meklētāju – atrodoties birojā vai mājās!

Piedalīties tiešsaistes darba dienā aicināti darba meklētāji, kuri dzīvo gan Latvijā, gan ārvalstīs, un Latvijas darba devēji. Tiešsaistes pasākums „Darbs un karjera Latvijā” būs arī sava veida tilts, kas savienos mūsu valsts darba devējus un Latvijas valstspiederīgos, kuri šobrīd dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.

 

Aicinām darba devējus, kuri meklē darbiniekus, un darba meklētājus, kuri meklē darbu, jau tagad reģistrēt savu profilu Eiropas darba dienu platformā un pieteikties dalībai Eiropas tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā”.

 

Reģistrējoties, darba devēji var publicēt vakances piemērotu darbinieku atrašanai un ievietot prezentācijas sava uzņēmuma starptautiskās atpazīstamības veicināšanai, savukārt darba meklētāji, jau tagad reģistrējoties Eiropas darba dienu platformāvar pieteikties vēlamajai vakancei un ieplānot darba intervijas laiku tiešsaistē pasākuma dienā – 26. septembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.

 

Pasākumā piedalīsies arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Valsts darba inspekcijas pārstāvji, kuri atbildēs uz reģistrēto lietotāju jautājumiem par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, sociālajām garantijām u.c.

 

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu Your Move.

 

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvji pasākuma laikā tiešsaistē atbildēs arī uz reģistrēto lietotāju jautājumiem par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, sociālajām garantijām, nodokļiem u.c.

 

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar Eiropas darba dienas EURES koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu (e-pasts: IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālr. 67870976) vai Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

 

Uzziņai:

  • Eiropas darba dienu platforma www.europeanjobdays.eu ir izveidota 2013.gadā, un to koordinē Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls un Eiropas Komisija.
  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt tos darba devējus un darba meklētājus, kuri vēlas izmantot Eiropas darba mobilitātes iespējas.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

     

Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā. 

 

TIEKAMIES TIEŠSAISTĒ 26.SEPTEMBRĪ NO PLKST. 10.00 LĪDZ PLKST. 16.00.