Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy i doradztwa personalnego, numer Certyfikatu 5070,   w chwili obecnej dla swojego klienta - producenta pianek syntetycznych w Zabrzu , w chwili poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator produkcji – Pakowacz / Pakowaczka

Miejsce pracyZabrze

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn - bieżąca obsługa - ustawianie parametrów
  • Sortowanie wyprodukowanych elementów i pakowanie bezpośrednio z urządzeń  w kartony
  • Kontrola i dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych
  • Praca na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej
  • Praca systemie III- zmianowym
Job requirements
  • Duża chęć i motywacja do pracy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
  • Sumienność i rzetelność
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!
Benefits
  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • godziny pracy w systemie III zmianowym (5:15 ; 13:15 ; 21:15)
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w miłej atmosferze
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
3010 - 3148 PLN

Domino Polska Sp. z. o.o agencja pracy i doradztwa personalnego. Find out more