Job offer description

Kedves „Sales-véna”! Úgy hallottam, hogy igazán nagy tettekre vagy képes. Nem félsz mások előtt megszólalni, saját ötletekkel előállni, sőt, akár azokat nagyágyúknak a piacon prezentálni. Komfortosan mozogsz az online világban, szereted böngészni a weboldalakat akár szabadidődben is. Te vagy a társaság lelke, a nagydumás, aki kimondja mindig, amit kell. A jó hírem az, hogy ismerek egy olyan helyet, ahol örömmel várnának egy olyan munkakör betöltésére, ahol minden munkanapon együtt ünneplitek meg sikereiteket. Ezek után el tudod képzelni, hogy új lehetőségek elé nézz mint,

Értékesítési tanácsadó

Feladatok, amiben számítok a tehetségedre:

  • Egyeztess találkozókat cégünk meglévő ügyfeleivel, regisztrált partnereivel a megkapott adatbázisból.
  • Tarts érdekes prezentációkat cégvezetőknek, marketing vezetőknek az ajánlatunkról. Hozd ki a maximumot a személyes találkozóból!
  • Kövesd ügyfeleink igényeit a teljes folyamat során.
  • Fogadd a visszajelzéseket, javaslatokat.

Téged kereslek:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalatod van értékesítési területen
  • Eredményorientált, kitartó és segítőkész hozzáállással dolgozol
  • Jól feltalálod magad az online világban, könnyen keresgélsz weboldalakon
  • Rendelkezel B2B ismeretekkel

Vár a fővárosi élet – munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit munkádért ajánlok:

  • Támogató csapat, innovatív vezetői szemlélet – mert fontos, hogy kikkel dolgozol nap mint nap
  • Személyes elismerés – mert lényeges megünnepelni a sikereket
  • Változatos napok új feladatokkal és emberekkel – mert a változatosság gyönyörködtet a szürkébb napokon is
  • Szuper iroda Budapest frekventált területén – mert Te sem egy sötét lukba szeretnél járni dolgozni
  • Versenyképes fizetés bónusszal – melyről lesz később módod pontosabban tájékoztatást szerezni, ha jelentkezel

Érdemes jelentkezni?

Arra kérlek, hogy egy pillanatra képzeld el magad, ahogy megkötöd életed üzletét egy nemzetközi cég vezetőjével. Most itt a lehetőség, hogy Te lehess a nagy Gatsby. Ne csak álmodj a lehetőségről, hanem élj is vele! Izgatottan várom önéletrajzodat a wf29897@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more