KIM JESTEŚMY Decathlon na świecie po raz pierwszy otworzył swe drzwi dla entuzjastów sportu w 1976 roku. Nasz pierwszy sklep został otworzony z myślą zaoferowania, jak najwięcej sportów-produktów sportowych, w najlepszej cenie, pod jednym dachem. Kontynuujemy tą misję, by uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. TO CO NAS WYRÓŻNIA Jesteśmy firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, gdzie nasi pracownicy, atmosfera pracy i wzajemne relacje są równie ważne, jak wyniki biznesowe. Wszystkich nas łączy sportowa pasja i upodobanie do pracy z klientem. Razem uprawiamy sport, wspólnie osiągamy małe i duże sukcesy. Kadra menadżerska, w swoich działaniach, jest jednomyślna, że tym, co wzbogaca człowieka jest powierzana mu odpowiedzialność, samodzielność i rozwój kompetencji. Wiemy, że pierwsze kroki w pracy nie są łatwe, dlatego robimy wszystko, aby to ułatwić. Naszym pracownikom dajemy wyjątkową przestrzeń do rozwoju oraz wsparcie na każdym etapie pracy. Dzięki temu mogą czuć się komfortowo, zdobywając kolejne doświadczenia. Mamy możliwość realizowania ambitnych celów i czerpania wiedzy z doświadczeń innych. NASZ KLUCZ DO SUKCESU Wysoko cenimy odpowiedzialność i samodzielność, a wszystko, co robimy opieramy na czterech najważniejszych filarach: odpowiedzialności, szczerości, witalności i szczodrości. W naszej opinii, to właśnie one stoją za naszymi sukcesami. Pozwalają nam pozostać sobą w czasach wzrostu i jednocześnie określają sposób naszego postępowania, gdy mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Dzięki systemowi indywidualnych projektów-misji oraz wewnętrznej rekrutacji każdy rozwija swoje umiejętności i wzbogaca kwalifikacje a nasza zawodowa przyszłość nabiera realnych kształtów.

Hot jobs

Nawet, jeśli dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na zawodowej ścieżce – dołącz do naszego grona SPRZEDAWCÓW, KIEROWNIKÓW SEKTORA - a nauczymy Cię handlu i razem z Tobą nadamy bieg Twojemu zawodowemu rozwojowi.

Typowe stanowiska oferowane absolwentom: sprzedawca, sprzedawca-kasjer, sprzedawca-serwisant,  kierownik sektora sklepu , finansowy kontroler sklepu,

Wymagane wykształcenie: Idealny kandydat to student, który chce dzielić się swoją sportową pasją z innymi. To aktywny lider swojego rozwoju, który sens swojej pracy odnajduje w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Termin składania aplikacji: cały rok, w zależności od zapotrzebowania w poszczególnych lokalizacjach

 

Rozwijaj się z pasją!

Dołącz do grona wielkich entuzjastów i pasjonatów sportu.

Nie czekaj aplikuj na www.decathlonkariera.pl

Sposób aplikowania: formularz aplikacyjny on-line

Organisation details
Contact details:

Adres: Decathlon Sp. z o.o., ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa Adres strony www: www.decathlon.pl lub www.decathlonkariera.pl