Описание на предложението за работа

Baranya megyébe újonnan települő multinacionális partnerünk részére keresünk szerszámtervező szakembert, aki elsősorban öntvényekhez kapcsolódó szerszámok tervezését végezné.

Feladatok:

  • Cink, magnézium és alumínium öntő szerszámok tervezése
  • CAD program használata
  • Programozások és gépek megfelelő beállítása (CNC gépek és öntészeti gépek)
  • Szerszámok karbantartása

Elvárások:

  • Több éves tapasztalat öntő szerszámokkal és gépekkel
  • Kiváló probléma-meglátó és -megoldó képesség
  • Angol nyelvismeret
  • Szerszámok tervezésében, karbantartásában, javításában tapasztalat

Cég kínálata:

  • Versenyképes fizetés
  • Cég felfutásában való részvétel

Munkavégzés helye: Bóly

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Oбласт на образование:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Between 2 and 5 years
Езикови умения:
  • English
  • Very good
Required skills:
create AutoCAD drawings, tend CNC milling machine
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:
Link for more information:

За предприятието

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Научете повече