Описание на предложението за работа

MűszakvezetőMunkahely: Nyergesújfalu

Feladatok

  • A termeléshez tartozó szükséges rendszerek zökkenőmentes üzemeltetése, valamint a megfelelő feltételek biztosítása
  • A hozzátartozó terület és technikus munkatársak szakmai vezetése (4-5 fő), együttműködés társosztályokkal
  • A tisztatérben előírt speciális feladatok ellenőrzése, termékminőség felügyelete, riportok készítése, 3S/5S betartása
  • Jelentések összeállítása, folyamatfejlesztési javaslattétel és riportálás a vezetőség felé, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Beosztottak számára oktatások megtartása, motiváció fenntartása

Elvárások

  • Minőségbiztosítási vagy műszaki területen szerzett középfokú végzettség
  • Termelési csoport irányításában szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatos, többműszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvismeret
  • Tisztatérben szerzett gyakorlat
  • Minőségbiztosítási és vagy folyamatirányítási tapasztalat

Munkaidő

Folyamatos műszak (12 órás)

A cégről

Nyergesújfalusi Megbízópartnerünk részére műszakvezető munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató környezet
Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Езикови умения:
  • Hungarian
  • Very good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:
Link for more information:

За предприятието

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Научете повече