Описание на предложението за работа

KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Üzleti Megoldások divíziója a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

Kapacitásbővítésünkre tekintettel és számviteli csapatunk erősítése céljából innovatív, lelkes, motivált munkatársakat keresünk.

A KÉSZ Consulting Kft. az új kollégát JUNIOR KÖNYVELŐ munkakörben szeretné csapatában üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Az alábbi feladatok ellátásában számítunk munkájára:

- Közreműködés teljes körű könyvelői és összetett számviteli feladatok ellátásában, részfolyamatok könyvelése

- Aktív részvétel zárási adatszolgáltatások összeállításában

-A pénzügyi és számviteli csoporttal történő aktív közreműködés

-A számviteli csoportvezető munkájának aktív segítése

Elvárásaink:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Képesség eredményorientált, önálló munkavégzésre

- Alaposság, megbízhatóság, kitartás

- Ügyfélközpontúság

- Együttműködésre és csapatmunkára való képesség

Előnyként értékeljük:

- Felsőfokú szakirányú végzettség

- Mérlegképes könyvelői képesítés

- Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

- Multinacionális környezetben szerzett szakirányú szakmai tapasztalat, vagy könyvelőirodai tapasztalat

- Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

- Építőipari tapasztalat

Amit ajánlunk:

- Növekvő üzleti lehetőségekkel bíró, biztos munkahely

- Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség

- Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

- Komplex juttatási csomag

Amennyiben ajánlatunk elnyerte tetszését várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével.

Подробности за работното място
Професионална област:
Work experience:
Work experience is not required
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Научете повече