Описание на предложението за работа

Feladatok:

    - Részt vesz helyi és globális üzleti és IT projektekben:

    - Specifikációkat készít üzleti igényekhez,

    - Projekteket vezet,

    - Támogatja a projekt szervezetet és a projekt célok elérését,

    - Koordinál az üzleti oldallal közösen,

    - Együttműködik helyi és nemzetközi IT csoportokkal.

    - Kapcsolatot tart külső beszállítókkal,

    - Üzleti felhasználókat támogat (folyamat support, jogosultság kezelés, tanácsadás, oktatás),

    - Eszkalációkat kezel,

    - Részt vesz új SAP modulok bevezetésében,

    - Részt vesz az éves informatikai beruházási tervek elkészítésében, folyamatos ellenőrzésében,

    - Optimalizálja és folyamatosan fejleszti az üzleti folyamatokat és az IT megoldásokat.

Innovatív ötleteket keres, tesztel és azok bevezetését támogatja.

Elvárások:

    - Gazdaságinformatikai / informatika felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat,

    - Tárgyalóképes német- és angolnyelv ismeret,

    - Több éves tapasztalat valamely integrált vállalatirányítási rendszer, preferáltan SAP rendszer bevezetésében, vagy működtetésében,

    - Projekt és Agilis módszertanok ismerete,

    - Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség,

    - Vevőorientált személyiség,

    - Tanulási hajlandóság és képesség,

    - Jó problémamegoldó képesség,

    - Csapatjátékos,

    - Alkalmankénti külföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk:

    - Versenyképes juttatási csomag,

    - Változatos feladatok,

    - Szakmai fejlődési lehetőség,

    - Szakmai továbbképzések,

    - Stabil nemzetközi vállalati háttér

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Oбласт на образование:
Work experience:
Work experience is not required
Езикови умения:
  • English
  • Fair
  • German
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria 1300 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat kompetenciái a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjed. A vállalat a nemzetközi Körber-konszern második legnagyobb… Научете повече