Описание на предложението за работа

Ingatlankezelési művezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • a hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése
  • ellenőrzi az elvégzett munkákról kiállított munkalapokat, bizonylatokat, a kiállított számlákat
  • végzi az irányítása alá tartozó fizikai dolgozók szükséges és megfelelő mértékű tájékoztatását, információkkal való ellátását, az előírt oktatások megtartását és dokumentálását
  • képviseli a Társaságot az előkészítő műszaki bejárásokon, munkaterület átadásokon, üzembe helyezési eljárásokon
  • működési területére vonatkozóan közreműködik a karbantartási, javítási munkák ütemezésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi)
  • szakirányú szakképesítés: ingatlankezelő, ingatlanüzemeltető
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét, Békéscsaba

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Gépjárművezetői engedély

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

2018. november 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Up to 1 year
Езикови умения:
  • Hungarian
  • Fluent
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

Társaságunk A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. Научете повече