Описание на предложението за работа

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik.

Az üzem- és funkcióbiztos működése, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze.

A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését, de a terület hatásköre nemcsak a győri egységre terjed ki, hanem több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok tervezése és értékelése, egyeztetés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóság szerinti kialakítása miatt, Simultaneus Engineering csoportokban való részvétel
  • Gyártási idők, invesztíciók, szükséges felület meghatározása
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
  • Gyártó berendezések felállításának, üzembehelyezésének és átadásának a koordinációja

Elvárások

  • Felsőfokú mérnök (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök) végzettség
  • Gyártási folyamatokkal, megmunkálással, tesztpadokkal kapcsolatos tapasztalatok (hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat előny)
  • Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Rugalmas munkavégzés
  • Gyakori külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség, érdekképviselet (Audi képviselete külső cégekkel szemben)
  • Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázathoz!

Kattintson IDE a jelentkezéshez!

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Езикови умения:
  • German
  • Good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:
Link for more information:

За предприятието

Az Audi Hungaria 1993-as alapítása óta eltelt több, mint 20 év alatt a motor- és járműgyártás mellett a műszaki fejlesztés, szerszámgyártás, gyártástechnológia, minőségbiztosítás, illetve egyéb gazdasági területeinken is profi szakemberekkel dolgozunk, és kínálunk folyamatos karrierlehetőségeket. Állásajánlatainkat az alábbi linken tekintheti meg: https://audi.hu/hu/karrier Научете повече