Описание на предложението за работа

Munkaköröd célja:

- a gyáregység alapanyagbeszerzőkből és gyártástervezőkből álló csapatának vezetése

- a csapat szakmai tevékenységének koordinálása

- a belső és külső vevői igények minőségi és időre történő kiszolgálásának folyamatos biztosítása

- aktív közreműködés a gyáregység szintű stratégiai célok meghatározásában és azok megvalósításában

- az éves erőforrásigények és SCM releváns pénzügyi mutatók tervezése és optimalizálása az üzleti és gyári céloknak megfelelően

- napi tevékenységek vezetése a vevői és munkatársi elégedettség folyamatos szem előtt tartásával

- magas szintű alapanyag- és gyártástervezési szolgáltatás biztosítása

Szükséges ismeretek, készségek:

- 2 éves határozott idejű szerződés vállalása

- releváns felsőfokú végzettség

- 3-5 év tapasztalat vezetői pozícióban

- 3 év tapasztalat alapanyagbeszerzésben és/vagy gyártástervezésben

- tárgyalóképes angol nyelvtudás

- nagyfokú nyitottság, rugalmasság

- vevőközpontú hozzáállás

- nagyfokú stressztűrőképesség

- jó konfliktuskezelő és problémamegoldási képesség

Előnyt jelent:

- német nyelvtudás

- SAP PP, MM modul ismerete

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Between 2 and 5 years
Езикови умения:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Научете повече