Описание на предложението за работа

A több, mint 150 éves múltra visszatekintő TS Hungaria Kft. a vasúti járműjavítási piac egyik legdominánsabb szereplője. Cégünk a régió legrégebbi ma is működő - ezáltal egyik legmegbízhatóbb – munkáltatója, ahol a generációról generációra öröklődő szakmai tapasztalat tökéletes elegyet képez a szaktudással, innovatív megoldást kínálva a járműjavítási szektor újonnan felmerülő igényeire.

Cégünk fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő munkakörbe keresi új munkatársait.

Feladatok:

§    Vasúti teherkocsik és részegységeinek hegesztése

§    Hegesztési feladatok elvégzése dokumentáció alapján

§    Sarok-, és tompavarratos kötések készítése

§    Minősítések folyamatos megújítása (100%-ban támogatott)

Amit elvárunk:

§    Középfokú szakirányú végzettség vagy ívhegesztő tanfolyam (VFI), és hegesztői minősítés

§    Minimum 1-3 éves hegesztési tapasztalat

§    Műszaki rajzismeret

§    Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

§    Sikeres munkapróba hegesztése (ingyenes)

Amit kínálunk:

§    Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás

§    Teljes munkaidős alkalmazás, napi 8, heti 40 óra

§    Munkába járás 100%-os támogatása tömegközlekedés esetén, (helyközi járatokkal) vagy 15,- Ft/km költségtérítés gépkocsival*

§    Havi 14.000,- Ft meleg étkezési támogatás

§    Törvényben előírtaktól jelentősen magasabb műszak pótlék, plusz hegesztői pótlék

§    Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta 20% lehet maximum az elért céloktól függően

§    Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után

§    Részben térítésmentes, hozzátartozók részére pedig kedvezményes árszabású nyaralóhasználat a Balatonnál

Előnyt jelent:

§    Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

§    Lángvágó tapasztalat

Munkavégzés helye: 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi postai, vagy elektronikus címre várjuk:

§    TS Hungaria Kft., Személy- és munkaügy, 3527 Miskolc, Kandó K. tér 1.

§    karrier@tshungaria.hu

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Up to 1 year
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

Cégünk a magyarországi piac egyik legjelentősebb szereplője a vasúti teherkocsi javítás, korszerűsítés, tervezés, és gyártás területén. Társaságunk rendelkezik mindazokkal a minőségbiztosítási tanúsításokkal, melyek a hazai és nemzetközi piacokon való részvétel feltételei. Piaci pozíciónk megőrzése, illetve erősítése érdekében folyamatos technológiai és termékfejlesztési tevékenységet végzünk… Научете повече