Описание на предложението за работа

Új kollégánkra az alábbi feladatokban számítunk:

- Vendégek udvarias kiszolgálása, rendelések felvétele

- Vendégek kiszolgálása

Elvárások:

- Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,

- Vendégcentrikus magatartás,

- Akítv angol / német nyelvtudás,

- Udvariasság, kedvesség.

Amit nyújtunk:

- Versenyképes fizetés, széleskörű egyéb juttatások

- Karrierlehetőség, fejlődés egy nemzetközi szállodalánc tagjaként

Jelentkezéseket az Eures oldalán, vagy fényképes önéletrajz formájában a karrier@fourpointskecskemet.com e-mail címre várjuk.

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Up to 1 year
Езикови умения:
  • English
  • Good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

Four Points by Sheraton Kecskemét, a legmodernebb vidéki szálloda és konferenciaközpont Ahol elegancia és üzlet találkozik. Minden egy helyen, amire szüksége lehet egy sikeres rendezvényhez. Ezt nyújtja Önnek Magyarország első Four Points by Sheraton szállodája Kecskeméten. Szállodánk 136 szobája minden igényt kielégítő, magas komfort fokozattal rendelkezik, közöttük 5 classic és egy penthouse… Научете повече