Описание на предложението за работа

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A modern járművek könnyűszerkezetes építésmódja valamint az elektromosság egyre növekvő terjedése magas követelményeket támasztanak a járművek akusztikai tulajdonságaival szemben, mint például a menetzaj vagy a rezgéskomfort (NVH).

Részlegünk az új járműprojektek során méréstechnikai analízisek és végeselemes szimulációk segítségével műszaki megoldásokat fejleszt az akusztikai tulajdonságok optimalizálása érdekében a koncepciófázistól egészen a szériagyártásig.

Ezen felül szoros együttműködésben vagyunk az AUDI AG műszaki fejlesztésével új járműakusztikai számítási módszerek kifejlesztésében.

Feladatok

  • Végeselemes járműmodellek felépítése, valamint akusztikai es rezgéskomfort szimulációk végrehajtása
  • Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése koncepciószinten az optimális NVH tulajdonságok elérése érdekében
  • Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken
  • Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel

Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok (MSc) az alábbi szakterületek egyikén: gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika vagy ezekkel rokon szakirány
  • Járműdinamikai és lengéstani ismeretek valamint végeselemes módszerek ismerete
  • Tapasztalat végeselemes szoftverek használatában (például NASTRAN)
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és strukturált munkavégzés
  • Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

Kattintson IDE a jelentkezéshez!

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Езикови умения:
  • English
  • Fair
  • German
  • Fair
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:
Link for more information:

За предприятието

Az Audi Hungaria 1993-as alapítása óta eltelt több, mint 20 év alatt a motor- és járműgyártás mellett a műszaki fejlesztés, szerszámgyártás, gyártástechnológia, minőségbiztosítás, illetve egyéb gazdasági területeinken is profi szakemberekkel dolgozunk, és kínálunk folyamatos karrierlehetőségeket. Állásajánlatainkat az alábbi linken tekintheti meg: https://audi.hu/hu/karrier Научете повече