Описание на предложението за работа

IT szolgáltatással foglalkozó partnerünk keres pécsi telephelyére erős német nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy különleges csapat és Magyarország legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatának tagja lenni? Érdekel az informatika és szívesen képviseled a csapatod és az ügyfeleid érdekeit? Szereted, ha megbecsülnek és még jól meg is fizetnek?

Ha igen, akkor partnerünk téged keres!

Feladatok:

  • Németországban élő, anyavállalatunknál dolgozó kollégáink támogatása informatikai területen, német nyelven
  • Hibadokumentáció, adminisztráció
  • Együttműködés más csoportokkal
  • Ügyfelek, kollégák informálása

Elvárások:

  • Stabil német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek
  • Csapatjátékosság, nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, bónusz, sportkártya, biztosítás és még rengeteg egyéb juttatás
  • Céges kedvezménykatalógus (pl. Praktiker, Libri, stb.)
  • Innovatív irodai környezet
  • Szabad hétvégék és esték
  • Csapatépítő programok
  • Tréningeken fejlesztheted alábbi készségeidet:
    • speed skill = hogyan tudsz multitaskingolni, eredményesebben, gyorsabban dolgozni
    • good bye skill = hogyan tudod úgy gyorsan lerakni a telefont, hogy közben az ügyfél is elégedett
    • hard skill = hogy elmélyíthesd IT tudásodat is
    • és további soft skillek = konfliktus- és stresszkezelés, asszertív kommunikáció, stb.

Munkavégzés helye: Pécs

Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is not required
Езикови умения:
  • German
  • Fluent
  • German
  • Very good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:

За предприятието

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Научете повече