Descripción de la oferta de empleo

Poszukujemy doświadczonych zbrojarzy do pracy na naszych budowach, które zlokalizowane są na terenie Finlandii.

Oczekujemy od ciebie:

  • minimum trzech lat doświadczenia jako zbrojarz
  • umiejętności czytania rysunku technicznego

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony w rozwijającej się firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów i zdobądź doświadczenie w Finlandii z NJ Rebar!

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

NJ Rebar is one of the leading rebar service companies in Scandinavia. Our uncompromising attitude keeps even the most demanding construction projects in schedule, while our skilled employees ensure the highest work quality. Más información