Descripción de la oferta de empleo

Saulkrastu novada vidusskola aicina pieteikties kandidātus vispārējās pamatizglītības MATEMĀTIKAS skolotāja vakancei (profesijas kods 234101)

Darba apraksts: Īstenot izglītības programmu mācību priekšmetā MATEMĀTIKA atbilstoši Valsts izglītības standartam.

Prasības: Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”

Algas likme: par 1 (vienu) pedagoģisko slodzi: ap 1600 EUR

Slodze: 5.-8.klasēm

Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba vieta: Smilšu iela 3, Saulkrastos, Atpūtas iela 1, Zvejniekciems

Darbības joma: Izglītība/zinātne

Pretendentus aicinām pieteikties: iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu

( CV) līdz 2024. gada 31. decembrim uz e-pastu vidusskola@saulkrasti.lv ,

Tālrunis informācijai: 29859479

Kontaktpersona: direktore Oksana Vanaga.

Requisitos laborales

Prestaciones

Piedāvātie bonusi:

·         veselības apdrošināšana,

·         mentora atbalsts,

·         daļēja studiju maksas nomaksa,

·         papildus atvaļinājuma dienas,

·         piemaksa pie atvaļinājuma naudas 50% apmērā no pamatalgas,

·         tehniskais nodrošinājums,

·         pedagogu apbalvošana,

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Experiencia laboral:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Very good
Horquilla salarial: (Mensualmente):
1600 - 1600 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Similar job offers

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Más información

Loading...