Descripción de la oferta de empleo

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení procesu povrchové úpravy vozidel
  • Sledování výsledků a závad chemických procesů
  • Samostatné projekty zaměřené zlepšování výrobního procesu s cílem zvýšit produktivitu a kvalitu
  • Navrhnutí a následné použití protiopatření pro vznikající problémy ve výrobním procesu
  • Udržení standardní spotřeby materiálu a navržení možností pro snížení nákladů
  • Každodenní komunikace a spolupráce s výrobními odděleními Lisovny a Svařovny
  • Spolupráce s dodavateli chemikálií
  • Pravidelný reporting výsledků procesu

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického zaměření
  • V případě SŠ je nutná praxe v oboru (ve výrobním podniku) alespoň 2 roky
  • Znalost mluvené a písemné angličtiny na pokročilé úrovni (denní využití při komunikaci s výrobními koordinátory a mateřskými společnostmi)
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)
  • Časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem

CO BUDE VAŠÍ VÝHODOU?

  • Znalost povrchové a antikorozní úpravy kovů
  • Zkušenost v oblasti automotive
  • Znalost oblasti chemie v kombinaci s technickými znalostmi

CO VÁM NA ZAČÁTKU MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem
  • Navíc 3 000 v benefitech každý měsíc (splácení hypotéky, spoření, sport, kultura, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Firemní bonus ve výši 31 500 Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie

CO BY SE VÁM U NÁS MOHLO JEŠTĚ LÍBIT:

  • Kantýna s dotovaným obědem a širokým výběrem jídel (od 29 Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Týden dovolené navíc
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k významným životním událostem
  • Profesní kurzy a školení

Místo pracoviště

Průmyslová zóna Ovčáry 280, 280 02 Kolín - Ovčáry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Pozice je vhodná pro absolventy.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Cooperation network formed by public employment services. It is an agency of the EU set up to facilitate employment mobility among the member states and it maintains a database of jobs as a useful means to search and apply for jobs in the EU, EEA and Switzerland. Más información