Descripción de la oferta de empleo

A(z) Zámbó-Ker Kereskedelmi és Vállalkozási Korlátolt Felelősségű Társaság Szoftverfejlesztő munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal: info@averp.hu e-mail címen., Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével várjuk az info@averp.hu e-mail címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szoftverfejlesztő, ;Speciális munkakörülmények:Előny: tapasztalat ERP területen. Pénzügyi, logisztikai alapismeret., Speciális követelmények:Szoftverfejlesztő/porgramozó. Az SQL programozási nyelv alapos ismerete (Firebird SQL). , További információ:"Az AvERP Magyarország mindenkori célja intelligens, megbízható és értékteremtő informatikai megoldások fejlesztése és szolgáltatása magyar és nemzetközi felhasználók számára egyaránt. Az AvERP Magyarország küldetése a Kiválóság és Egyediség megvalósítása. Ezeknek a cékitűzéseknek a megértése és a velük való azonosulás szervezeti kultúránk fontos és alapvető része."

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

The COVID-19 pandemic interrupted the strong economic growth performance in 2016-19, which entailed large increases in employment and real incomes, and the lowest unemployment rate in thirty years. The swift vaccination rollout allows a faster recovery from the pandemic from mid-2021 onwards In August 2022, the average number of employed persons aged 15–74 years was 4&nbsp… Más información