Descripción de la oferta de empleo

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Jaką pracę będziesz wykonywać?

  • Pozyskiwanie dostawców usług inżynieryjnych  w obszarze budownictwa ogólnego, instalacji sanitarnych oraz HVAC i ogólnie rurowych;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych na podstawie specyfikacji zakupu oraz ich wysyłanie do potencjalnych dostawców;
  • Prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami;
  • Prowadzenie negocjacji;
  • Przygotowanie umów i zamówień zakupu;
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami wewnętrznymi;
  • Przygotowanie materiałów podsumowujących proces zakupowy, tj. zestawień warunków handlowych, opisów, prezentacji;
  • Sporządzanie sprawozdań z powierzonych zadań;
  • Terminowa realizacja procesów zakupowych;
  • Prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa, w tym sporządzanie i aktualizacja umów ramowych z dostawcami;
  • Zapewnienie właściwego poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Inżynieria Środowiska, Budownictwo itp), ekonomiczne lub pokrewne;
  • Preferowane doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją zakupów / np. w działach przygotowania produkcji/ ofertowania/ na budowie;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel, Word, Power Point, Outlook);
  • Preferowana dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów oraz przygotowanie umów i zamówień zakupu w tym języku;
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolności analityczne;
  • Znajomość zasad i technik przygotowania się i prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Mobilność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciekawe wyzwania
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pracowniczy plan emerytalny, grupowe ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Szeroki pakiet szkoleń.
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

We are the largest Polish manufacturer of pharmaceuticals and a leader of the Polish pharmaceutical market. We actively operate in the markets of Central and Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. For over 80 years, we have been trusted by patients, healthcare professionals and business partners alike. We are among the top 20 generic drug manufacturers in the world. In Polpharma… Más información