Descripción de la oferta de empleo

A(z) BOLDIZSÁR KFT. Sales Branch Manager munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.22 - , állásegyeztetés helye és módja: Fényképes önéletrajzokat a gyor@boldizsarkft.hu e-mail címre várnak. . Juttatások:Kiemelt jutalékos kereseti lehetőség, céges laptop, telefon. , További információ:A 100%-ban magyar tulajdonú, körmendi székhelyű, szállítmányozással és fuvarozással foglalkozó Boldizsár Kft. SALES MANAGER munkatársat keres győri irodájába. Elvárások: Sales területen szerzett legalább 2 év tapasztalat, Fuvarszervezésben, árufuvarozásban szerzett tapasztalat, Széles kapcsolatrendszer, mely munkája során felhasználható, Folyékony német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban), Kimagasló problémamegoldó és szervező készség, Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt), Eredményorientált, megbízható és precíz személyiség, Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság, Felhasználói szintű MS Office ismeretek, ?B? kategóriás vezetői engedély (vezetési tapasztalat), Mobilitás. Feladatok: A csapat tagjaként részvétel az értékesítési tervek megvalósításában, Közreműködés a nemzetközi együttműködési lehetőségek feltérképezésében, Piackutatás, új üzleti lehetőségek felkutatása, Részvétel üzleti tárgyalásokon, Adminisztrációs feladatok elvégzése. Amit kínálnak: Kiemelt jutalékos kereseti lehetőség, Céges laptop, telefon, Önálló munkavégzés. Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a gyor@boldizsarkft.hu címen lehet 2017 február 28-ig.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

The COVID-19 pandemic interrupted the strong economic growth performance in 2016-19, which entailed large increases in employment and real incomes, and the lowest unemployment rate in thirty years. The swift vaccination rollout allows a faster recovery from the pandemic from mid-2021 onwards In August 2022, the average number of employed persons aged 15–74 years was 4&nbsp… Más información