Descripción de la oferta de empleo

SIA "ITG Group" konkursa kārtībā aicina darbā

PROJEKTA VADĪTĀJU

DARBA APRAKSTS

Meklējam pieredzejušo cilvēku, kas spēs virzīt mūsu projektus Kazahstānas tirgū. Saistība ar Kazahstānu tiks uzskatīta par priekšrocību.

Prasības kandidātam:

  • augstākā tehniskā izglītība
  • vēlama pieredze darba aizsardzības jomā, nodrošinot tehnoloģisko procesu un ražošanas rūpniecisko drošību.
  • spēja patstāvīgi pieņemt stratēģiskus lēmumus un tos pārliecinoši argumentēt citiem;
  • teicamas komunikācijas un lietišķās saskarsmes prasmes;
  • analītiskas prasmes, kritiskā domāšana.
  • veikt preces meklēšanu un analīzi;
  • piedalīšanas tenderos;
  • izstrādāt priekšlikumus, veikt korekcijas esošajos plānos;
  • uzturēt sadarbību starp klientu un sadarbības partneriem;

Pienākumi:

Virzīt starptautiskā biznesa attīstību;

Piegādātāju meklēšana un līgumu slēgšana;

Nodrošināt projekta administrēšanu un dokumentēšanu;

Sastādīt projekta gala atskaiti;

Pastāvīgi sekot līdz kampaņu kvalitatīvai norisei.

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: marina@itg.lv

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Inženierzinātnes un tehnoloģijas

Papildus prasības: vēlama pieredze darba aizsardzības jomā, nodrošinot tehnoloģisko procesu un ražošanas rūpniecisko drošību.

Alga bruto: 2000 EUR

Vakances Nr.: 211021-99

Uzņēmums: SIA "ITG Group"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Citadeles iela 2, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 03.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información