Descripción de la oferta de empleo

Ref: StPr/17/3129

Miejsce pracy/ work place: Łambinowice

 Category: Agricultural and industrial machinery mechanics and repairers

Sector: Operation of dairies and cheese making

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej,
  • bieżąca kontrola stanu technicznego,
  • diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie mechaniki oraz elektryki maszyn i urządzeń,
  • realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami,
  • naprawa maszyn, usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym,
  • raportowanie do przełożonego,
  • dokładność w wykonywaniu poleconych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, uprawnienia SEP,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • sumienność przy wykonywaniu zleconych zadań,
  • operatywność w działaniu,
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Sposób aplikowania:

  • CV należy wysłać do Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie : a.rydlewska@pup.nysa.pl

Wiecej informacji pod nr tel: +48 668 683 836

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

EURES - T Beskydy is a cross-border partnership, which was concluded between the three countries of the European Union: Czech Republic, Poland and Slovak. The specification of this partnership is a collaboration on cross-border region of those three countries. The priority targets of partnership is development of services for job seekers, providing business information or helping employers… Más información