Descripción de la oferta de empleo

Derksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie materiałów do produkcji (blachy, materiały spawalnicze)

- Wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z przyjętym planem produkcji

- Pomoc w realizacji procesu produkcyjnego

- Pakowanie

- Przygotowywanie wysyłek

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej

- darmowe napoje (kawa, herbata)

- zniżki na karnety (zajęcia sportowe-rekreacyjne)

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

-Uprawnienia na wózki elektryczne wysokiego składowania

- Uprawnienia na suwnice sterowaną z poziomu roboczego

- Wykształcenie średnie (mile widziane)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesylania swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w tem,acie wiadomości nazwe stanowiska.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Más información