Descripción de la oferta de empleo

SIA SmartLynx Airlines

aicina pievienoties komandai

Lidojuma Datu Uzraudzības Atbalsta Speciālistu (Flight Data Monitoring Support Specialist)

Pienākumi:

  • Ielādēt, apstrādāt un analizēt lidojumu datus.
  • Identificēt un ziņot par novirzēm un anomālijām lidojumu datos.
  • Sagatavot regulārus ziņojumus un analīzes par lidojumu darbību.
  • Uzturēt un atjaunot dokumentāciju, kas saistīta ar lidojumu datu uzraudzības procesiem.
  • Nodrošināt, ka lidojumu datu uzraudzības process atbilst aviācijas nozares regulējošajām prasībām.
  • Sadarboties ar iekšējiem un ārējiem auditiem, lai nodrošinātu atbilstību.
  • Nodrošināt tehnisko atbalstu FDM sistēmu lietotājiem.
  • Risit problēmas un veikt sistēmu uzturēšanu, lai nodrošinātu nepārtrauktu datu plūsmu un sistēmu darbību.
  • Identificēt iespējas uzlabot lidojumu datu uzraudzības procesus.
  • Ieteikt un ieviest jaunas metodes un tehnoloģijas, lai uzlabotu datu kvalitāti un analīzes efektivitāti.

Kontaktinformācija: cv@smartlynx.aero

Requisitos laborales

Prasības:

  • Bakalaura grāds aviācijā, kosmosa inženierijā, datu zinātnē vai saistītā jomā.
  • Vismaz 2-4 gadu pieredze lidojumu datu uzraudzībā, aviācijas drošībā vai ar to saistītā amatā.
  • FDM programmatūras (piem., Aerobytes, Skywise, FOQA) un datu analīzes rīku zināšanas.
  • Spēcīgas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes.
  • Teicamas komunikācijas un prezentācijas prasmes.
  • Zināšanas par aviācijas noteikumiem un standartiem (piemēram, ICAO, FAA, EASA).
  • Spēja strādāt patstāvīgi un sadarboties komandas vidē.
  • Uzmanība detaļām un augsts precizitātes līmenis.
  • Pieredze ar statistiskās analīzes un datu vizualizācijas rīkiem (piem., R, Python, Tableau, PowerBI).
  • Zināšanas par gaisa kuģu sistēmām un lidojumu operācijām.
  • Sertifikācija aviācijas drošības vai ar to saistītās jomās.
  • Spēja ilgstoši sēdēt, strādājot ar datorsistēmām.
  • Iespēja laiku pa laikam ceļot apmācības vai datu vākšanas nolūkos.
Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Experiencia laboral:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Good
  • English
  • Good
Horquilla salarial: (Mensualmente):
2800 - 3000 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About organisation

MISIJA - NVA sadarbībā ar darba devējiem un sadarbības partneriem sekmē iekļaujošu un ilgtspējīgu nodarbinātībuVīzija - NVA ir vadošā iestāde personāla piesaistēVērtības - Sadarbība, Profesionalitāte, Efektivitāte, Atbildība Pakalpojumi darba devējiem: Vakanču reģistrešana un personāla atlaseVajadzīgo speciālistu apmācībasValsts atbalsts nodarbinātībaiPakalpojumi darba meklētājiem:&nbsp… Más información

Loading...