Descripción de la oferta de empleo

Szombathelyi székhelyű, 2006-óta sikeresen működő Zolla Kertkultúra Kft. alkotni vágyó és tudó, fejlődőképes, a kemény fizikai munka miatt elsősorban férfi építésvezető munkatársat keres. Feladata: 3-4 fős csapat példamutatással történő felelősségteljes vezetése, főként magánkertek generál-kivitelezésének eredményes levezénylése.

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • több éves kertépítésben szerzett tapasztalat: /öntözőberendezés, robotfűnyíró, tótechnika stb. telepítése, építési napló – adminisztráció vezetése/
  • „B” kategóriás jogosítvány, munkagépkezelői jogosítvány illetve jártasság
  • német nyelvtudás,
  • jó kommunikációs képesség, a megrendelőkkel a Zolla Kft. szempontjait képviselő gyümölcsöző kapcsolattartás
  • elhívatottság, munkabírás, terhelhetőség, szorgalom
  • jó növényismeret
  • lojalitás

Juttatás:

  • változatos, szakmai kihívásokkal teli munka Szombathely és 150km-es vonzáskörzetében
  • hosszútávú folyamatos munkaviszony fiatalos csapatban
  • szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • a vállalkozás székhelyén - amennyiben szükséges - szállást tudunk biztosítani

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az elvárt jövedelem megjelölésével a zollakertkultura@gmail.com e-mail címen.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Small organisation for gardening, and landscape gardening. Más información