Descripción de la oferta de empleo

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz könyvelés
  • Előlegszámlák egyeztetése és havi szintű ellenőrzése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Havi-, negyedéves zárásokban való aktív részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • 3-5 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Határozott idejű lehetőség, 1 éves időtartamra

Munkavégzés helye:

Budapest,IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: vivien.molnar@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Kérjük,jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Detalles del trabajo
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Más información