Descripción de la oferta de empleo

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban, alkalmazások telepítése, konfigurálása
  • Cégünk informatikai eszközeinek napi szintű üzemeltetése,
  • Számítógépeink telepítése és konfigurálása,
  • Szoftver és hardver eszközök beszerzése, javíttatása, cseréje
  • Informatikai biztonság fenntartása (víruskeresők, tűzfalak)

Elvárás:

  • Rendszergazdai/rendszerüzemeltetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás vagy szaknyelv alapszintű ismerete
  • Segítőkész felhasználóbarát hozzáállás, együttműködési készség
  • Megoldás orientáltság, gyors problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Rugalmasság

Előny:

  • Linux, Mac ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • Munkavállaló barát munkafeltételek
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, játszószoba
Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Más información