Descripción de la oferta de empleo

Fő feladatok:

•Munkahely szervezés fejlesztése

•Részvétel a „Szűk keresztmetszet„ (TOC)  folyamatban, adatok elemzése, eredmények bevezetése a sorokon

•Szerelősori kihozatal fejlesztése, a leterheltség optimalizálása, növelése

•Típusváltások, típusintegrációk folyamatának javítása, fejlesztő projektek végrehajtásának oktatása, támogatása, koordinálása

•Minőségi és műszaki problémák okainak elemzése, probléma megoldások koordinálása a műszakok összefogásával

•  Hatékonysági tanulmányok készítése az optimális erőforrás gazdálkodás érdekében

•  Legjobb gyakorlat bevezetése a területen, munkatársak oktatása

•  Oktatási anyagok készítése a csoportvezetői, gépkezelői szakmai tréningekhez, oktatások végrehajtása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

•Felsőfokú műszaki végzettség, mérnöki diploma (gépész, mechatronikai)

•Gyártási, szerelési alapismeretek előny

•Középszintű angol nyelvtudás

•MS Office programcsomag alkalmazásainak felhasználó szintű ismerete

•„B” kategóriás jogosítvány

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az Opel Szentgotthárd Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Vállalatunk több mint 20 éves múltra tekint vissza, hiszen a ’90-es évek elején a General Motors a rendszerváltás utáni Magyarország első autóipari cégeként alapította szentgotthárdi Opel gyárát. A ’90-es években összesen 85 ezer Opel autót gyártottunk, elsősorban Astra modelleket, jelenleg pedig főként motorgyártással,… Más información