Descripción de la oferta de empleo

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség előny
  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Kattintson IDE a jelentkezéshez!

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • German
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Az Audi Hungaria 1993-as alapítása óta eltelt több, mint 20 év alatt a motor- és járműgyártás mellett a műszaki fejlesztés, szerszámgyártás, gyártástechnológia, minőségbiztosítás, illetve egyéb gazdasági területeinken is profi szakemberekkel dolgozunk, és kínálunk folyamatos karrierlehetőségeket. Állásajánlatainkat az alábbi linken tekintheti meg: https://audi.hu/hu/karrier Más información