Descripción de la oferta de empleo

Fő feladatok:

  • Területéhez tartozó gyártórendszer folyamatgazdája
  • Proaktív rizikó csökkentés a minőségi célok elérésében
  • Kihozatali célok elérésének támogatása
  • Új terméktípusok integrálásának támogatása
  • Kapcsolattartás a központi és helyi társszervekkel
  • Fejlesztések, gépfelújítások koordinálása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépgyártás-technológia előny)
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban (második idegen nyelv ismerete előny)
  • Felhasználói szintű Word, Excel, PowerPoint, Outlook számítástechnikai ismeretek
  • Problémamegoldó készség, kommunikációs készség, nyitottság a változásokra, projekt tervezési készség, csapatmunka

Munkatársainknak lehetősége van más szakterületek megismerésére, célirányos elméleti és gyakorlati képzéseken és nemzetközi projektekben való aktív részvételre is.

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • German
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az Opel Szentgotthárd Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Vállalatunk több mint 20 éves múltra tekint vissza, hiszen a ’90-es évek elején a General Motors a rendszerváltás utáni Magyarország első autóipari cégeként alapította szentgotthárdi Opel gyárát. A ’90-es években összesen 85 ezer Opel autót gyártottunk, elsősorban Astra modelleket, jelenleg pedig főként motorgyártással,… Más información