Descripción de la oferta de empleo

A(z) COLAS Hungária Zrt. Gazdasági irodavezető munkatársat keres miskolci munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Felsőzsolca, Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az allas@colas.hu címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;Juttatások:Cafeteria juttatás Munkába járás támogatása Magán egészségügyi szolgáltatások, További információ:A leendő munkatárs főbb feladatai: A felmerülő gazdasági és egyéb adminisztratív feladatok operatív ellátása és a belső ügymenet működésének biztosítása (kapcsolattartás a kivitelezésben dolgozó munkatársakkal) Információáramlás hatékony koordinálása Számlák egyeztetése megrendelésekhez, szerződésekhez, teljesítést alátámasztó dokumentumokhoz Számlák formai követelményeinek ellenőrzése, előkészítésük könyvelésre Számlák és megrendelések rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerbe Aktív részvétel a havi zárási munkálatokban Elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent 1-2 éves szakmai tapasztalat MS Office ismerete Kompetenciák: megoldás-központúság, precizitás, megbízhatóság, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség, alkalmazkodóképesség, terhelhetőség Előnyt jelent: Építőiparban szerzett tapasztalat előny Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű nemzetközi vállalatnál Versenyképes juttatási csomag Kezdés: azonnal Munkavégzés helye: Miskolc Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az allas@colas.hu címen.

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

The COVID-19 pandemic interrupted the strong economic growth performance in 2016-19, which entailed large increases in employment and real incomes, and the lowest unemployment rate in thirty years. The swift vaccination rollout allows a faster recovery from the pandemic from mid-2021 onwards In August 2022, the average number of employed persons aged 15–74 years was 4&nbsp… Más información