Descripción de la oferta de empleo

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése.

Új kollégánkat

 GAZDASÁGI FELELŐS

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni.

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

• Kivitelezési projektek gazdasági kontrollja

• Vevői és szállítói szerződések, számlák kiállítása, kezelése

• Teljesítésigazolások kezelése

• Közreműködés havi, negyedéves, éves projektzárási feladatokban

Ideális jelöltünk:

• Közgazdasági végzettséggel /lehetőség szerint gazdálkodás irányultsággal/ rendelkezik,

• Középfokú angol vagy német nyelvtudással,

• Magabiztos számítástechnikai és erős excel ismeretekkel rendelkezik

• Felelősségteljes, határozott személyiség

• Építőipar területén szerzett tapasztalat előnyt jelent• Azonnali munkába állás komoly előnyt jelent

Amit ajánlunk:

• Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok, vezetői készségek fejlesztése

• Komplex juttatási csomag

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen interneten!

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Más información