Descripción de la oferta de empleo

Munkaköröd célja:

- gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében

- gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása

- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel

- gyártóberendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása

- hibaanalízis és hibaok meghatározása

- naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása

- minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel

Szükséges ismeretek, készségek:

- felsőfokú műszaki végzettség

- 1-2 év automatizált gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat

- kommunikációképes angolnyelv-tudás

- MS Office, Inventor felhasználói szintű ismerete

- PLC programozási ismeret előny

- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Más información