Descripción de la oferta de empleo

Galvenie pienākumi:

  • Veikt plānotos un neplānotos apgaismes un spēka tīkla profilakses un remonta darbus;
  • Izveidot papildus elektrobarošanas kabeļus, saskaņā ar remontgrupas vadītāja un elektroapgādes nodaļas vadītāja rīkojumiem;
  • Piedalīties KTP 1,2,3 Augstsprieguma transformatora profilakses un remonta darbos;
  • Veikt jaunu elektrolīniju iekārtošanu, elektrospuldžu un armatūras nomaiņu.

Requisitos laborales

Prasības:

  • Vidējā speciālā izglītība;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Iepriekšēja pieredze ar elektroiekārtām saistītā jomā;
  • B elektrodrošības grupas kvalifikācija;
  • Iepriekšēja pieredze televīzijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Spēja koncentrēties un operatīvi pieņemt lēmumus.
Prestaciones

Piedāvājam:

  • Darbu sabiedriskajā medijā ar bagātīgu vēsturi, radošiem kolēģiem un skaidrām vērtībām;
  • Sociālās garantijas, stabilu atalgojumu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • Latvian
  • Fluent
Horquilla salarial: (Mensualmente):
900 - 900 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Latvian Television is the public media, which is present in all events of importance to the society. Our goal is to educate, inform, entertain and promote societal growth and creativity. Our team creates reliable, up-to-date and high-quality content for the people of Latvia and their relatives all over the world, and we are looking for new team members - because we know that young specialists and… Más información