Descripción de la oferta de empleo

Drága barátom! Egy igazán minőségi ügyben kerestelek meg. Azon kiválasztottak közé tartozol, kik egy érdekes szűrőn keresztül látják a világot. A minőséget választottad hivatásodnak, karöltve a hatékonysággal.

Most egy olyan küldetés vár Rád, hogy ezt a tudást add át egy multinacionális elektronikai nagyvállalat dolgozói számára. Ha igazán fontos számodra a tökéletesség, akkor most „on the job” itt a lehetőség, hogy a gyártás támogatásában vehess részt, mint Change Agent.

Az alábbi feladatokkal bíználak meg:

  • Termelés támogatása Lean eszközökkel
  • Minőségre és hatékonyságra vonatkozó javító intézkedések támogatása
  • „Best practice” bevezetése
  • Tréningek vezetése a dolgozók részére
  • Gyártási munkafolyamatok nyomonkövetése
  • Programtervek kidolgozása és implementálása
  • Az üzem előkészítése a Lean követelményeknek megfelelően

Te vagy az én emberem, ha:

  • Műszaki végzettséggel rendelkezel (pédául ha gépészmérnök vagy)
  • Aktív a Lean ismereted (5S, 5D, 7W, Kan Ban, Kaizen)
  • Középfokú szinten kommunikálsz angolul
  • Gyártásban szerzett tapasztalatod van
  • Rendelkezel Microsoft ismeretekkel
  • Mersz kommunikálni, nyitni az emberek felé
  • Nem hagy nyugodni egy probléma, míg megoldásra nem találsz

Amivel munkanapjaid gazdagodhatnak:

  • Kiváló csapat és kellemes, fővárostól mentes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezni szeretnék! Mit kell tennem?

Amennyiben nyitott vagy a fejlődésre, szeretnéd tudásodat nem csak egysíkúan, hanem holisztikusan is kihasználni egy stabil hátterű vállalatnál, jó helyen keresgélsz. Küldd el önéletrajzodat a wf61965@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre! Engedd, hogy elvezesselek megfelelő emberként a megfelelő helyre!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Más información