Descripción de la oferta de empleo

Търсим партньори, които с малка инвестиция да стартират веднага и да надграждат своя успешен собствен бизнес!

Търсим мотивирани хора, готови да следват вече установените бизнес модели на компанията, за да развият своя успешен бизнес!

Търсим партньори, готови да са част от франчайзинг модел с дух на семеен бизнес - разпределен в множество малки обекти.

Всеки партньор на ВИТ – Борсата за матраци преминава през специално мултибрандинг обучение и получава готова методология за обучение на персонала на търговските обекти. ВИТ – Борсата за матраци предлага широк набор от инструменти за бизнеса и разработена успешна система на продажби. Като партньор на ВИТ – Борсата за матраци ти започваш своя бизнес с богата номенклатура от продукти и ставаш част от сплотен екип.

Всеки партньор на ВИТ – Борсата за матраци преминава през специално мултибрандинг обучение и получава готова методология за обучение на персонала на търговските обекти. ВИТ – Борсатата за матраци предлага и широк набор от инструменти за бизнеса и разработена успешна система на продажби, както и много последващи обучения. Като партньор на ВИТ – Борсата за матраци всеки нов предприемач има уникалната възможност да стартира дейността си с богата номенклатура от продукти, както и това да бъде част от сплотен екип, който помага за неговото развитие.

Когато решите да работите под бранда на ВИТ БОРСАТА ЗА МАТРАЦИ, вие ще получите над 20 г. опит и знания, които сме натрупали и така няма да ви се налага да започвате от нулата.

Нашия опит ни дава възможност да отсеем добрите практики и да ги предадем на нашите франчайз партньори.

Концепцията на нашия франчайз модел е три вида:

Ексклузивен

Базов

Партньорско управление

Предимствата да станете наш франчайз партньор:

Малка инвестиция, която се възвръща от 6 до 10 месеца

Бърза възвръщаемост и гарантиран месечен доход от минимум 1500 лева още в първите 6 месеца

Екип от позитивни хора с дългогодишен опит в тази област

Задълбочени въвеждащи обучения

Ежемесечни обучения по търговски умения

Договаряне на ексклузивни условия с всички марки матраци на българския пазар.

Рекламна и маркетингова стратегия

Консултиране от наемане на помещението до брандирането и разположение и оборудване на мострената зала.

Възможност за работа в чиста и приятна среда.

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Според редица проучвания франчайзингът е най-успешният и най-перспективен начин за развиване на бизнес в световен мащаб.Като ключово предимство бихме могли да отбележим това, че когато използваме готов бизнес модел, вероятността от неуспех се свежда до минимум, както и това, че себестойността на разработването на нови продукти или услуги е значително по-ниска. Ние във ВИТ – Борсата за… Más información