Descripción de la oferta de empleo

Отговорности:

  • Поддържа CAD бази данни на продукта и инструменталното оборудване
  • Проектира модификациите на продукта и инструменталното оборудване съгласно спецификациите на клиента
  • Проектира и създава чертежи за различни приспособления и резервни части
  • Поддържа актуална и организирана файлова система с всички чертежи и модели. Контролира чертежите
  • Работи с доставчици на резервни части и отдела за закупуване
  • Работи съвместно с инструментален участък и осигурява модели и чертежи за ремонта и поддръжката на инструменталното оборудване

Изисквания:

  • Висше техническо образование – механика/машинно инженерство
  • Опит със софтуер за проектиране (CATIA / Solid works / Auto CAD)
  • Компютърни умения (MS Office) на много добро ниво
  • Английски език на добро ниво

Компетенции:

  • Аналитични умения и внимание към детайла
  • Добре организирана личност
  • Конфиденциалност
  • Работа в екип
Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Up to 1 year
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Montupet EOOD, part of the Canadian LINAMAR Corporation, is specialized in the manufacture of complex cast aluminum components for the automotive industry. The plant in Bulgaria is operational since 2007 and is producing cylinder heads and knuckles for the world-wide automotive brands as Audi, Volvo and Ford. Más información