Jesteśmy Agencją specjalizująca się w zatrudnianiu profesjonalistów. Nasi klienci to małe i średnie firmy, które często odgrywają wiodącą rolę w swojej dziedzinie. Użyj naszych kompetencji jako wejście do nowej perspektywy

Twoje obowiązki:

• układanie kabli i przewodów w starych i nowych budynkach

• podłączanie przełączników i gniazd

• instalacja świateł i innych urządzeń

• podłączanie lamp i innych urządzeń elektrycznych

• wiercenie i dłutowanie

Twój profil:

• ukończona szkoła zawodowa jako elektryk (m / k) lub technik budowlany

• doświadczenie w ogólnej instalacji elektrycznej / montaż

• idealnie z prawem jazdy i ze swoim samochodem by osiągniąć miejsce montażu (nie obowiązkowe)

Nasze usługi:

• bezterminowa umowa o prace

• dodatkowe świadczenia (np. koszty podróży)

• zniżka na bilety komunikacji miejskiej

• zatrudnienie w swoim regionie i zgodnie ze swoimi kwalifikacjami

• wyposażenie ochronne, ubrania robocze i wysokiej jakości narzędzia (łączna wartość. € 580)

• 24 do 30 dni urlopu w roku

• zasiłki urlopowe i świąteczne

• nadgodziny, zmiany nocne, świąteczne i niedzielne dodatki

• szkolenia i dostosowanie kwalifikacyji do współpracy z naszymi partnerami

• ponad 20 lat doświadczenia na rynku pracy

• stawka godzinna dla elektryków wynosi 11 € brutto + bezpłatne mieszkanie (pojedynczy pokój)

• znajomość języka niemieckiego jest wymagana conajmniej w stopniu komunikatywnym

Czy wzbudziliśmy zainteresowanie i gotowość do współpracy? Jeżeli tak, to złóż twoje cv na adres e-mailowy, pocztowy lub zadzwoń do nas.

Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV)

E-Mail : ZAV-IPS-Nord@arbeitsagentur.de

Internationaler Personalservice Nord-Rostock

Kopernikusstraße 1a

18057 Rostock

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • German
  • Fair

We are part of the German Federal Employment Agency and member of EURES Network (European Employment Service). As a governmental organization we support you free of charge, independently and neutral.Our service includes:Information about working and living in GermanyAssistance in finding a suitable job positionHelp with application and preparation for job interviewsInformation in matters of work… Find out more