Job offer description

Uspješni kandidati trebaju imati sljedeće:

  • Podrška za VMWare enterprise platforme i Xen Hypervisor
  • Podrška za Windows poslužitelje, RedHat enterprise Linux, Ubuntu server operacijske sustave
  • Dijagnostika i rješavanje problema za ESX server environment, Xen Hypervisor infrastrukturu
  • Osnovno znanje o mrežama, sigurnosti

Kratki opis posla:

Tier1:

  • Primanje i rješavanje svih tehničkih problema
  • Suradnja sa service managementom za zadatke koji nisu tehničke prirode
  • Suradnja u NOC okruženju - eskalacija teških problema

Tier2:

  • Tehnička podrška i mjesta eskalacije kontakta za tehničare 1. reda
  • Stvaranje, izmjena i brisanje virtualnih diskova
  • Poboljšanje automatizacije
  • Tehnički mentor za mlađe inženjere
  • Promjena u upravljanju problemima

Mogućnosti i pogodnosti vezane za zaposlenje:

  • Mogućnost suradnje u jednom od globalnih Telco pružatelja usluga u svijetu - VERIZON
  • Opsežna obuka i daljnji razvoj karijere
  • Izazovno i prijateljski nastrojeno okruženje u novim suvremenim uredima u Ostravi ili i centru Praga
  • Međunarodno okruženje i svakodnevna komunikacija na engleskom/stranom jeziku
  • Zaposlenje u punom radnom vremenu na neodređeno
  • Paketi za selidbu za strane državljane - financijska podrška za pokrivanje početnih troškova
  • Bonovi za prehranu
  • Jedan dodatni tjedan godišnjeg odmora
  • Tvrtkin vrtić (Ostrava)
  • Programi obuke - mekane i tvrde vještine, strani jezici, Networking akademija
  • Popusti na najam stanova (-15%) i bez naknade agenciji za nekretnine
  • Razne posebne ponude

Ako ste zainteresirani za ovo radno mjesto, molimo pošaljite svoj životopis na engleskom jeziku e-poštom na: hr@okin.eu

Za više informacija, molimo posjetite http://www.okinbps.com/

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company

Who we are? One of the leaders in business process services and one of the largest global providers of the business services in the Czech Republic. We are a multicultural, dynamically growing company with more than 1250 employees. What we do? The delivered services cover the entire process from sales support, engineering design solutions, network planning and consulting, verifying and… Find out more