Job offer description

Villamoshálózat szerelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • villamos és energiaellátási berendezések karbantartása, azokban bekövetkezett meghibásodások üzemzavarok elhárítása
  • feszültségmentesítés és szerelői érintésvédelmi ellenőrzések végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) – villanyszerelő
  • orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 215.000-255.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye

Kecskemét

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

2018. november 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Társaságunk A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. Find out more