Job offer description

Az új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • A telefonon, e-mailen, faxon beérkező rendelések számítógépes rögzítése, azok teljesíthetőségének, készletének vizsgálata
  • A rendelésekhez kapcsolódó teljes körű dokumentáció elkészítése (számla, szállítólevél)
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • A partnerek tájékoztatása az aktuális akciókról, az adott termék felhasználhatóságáról, tulajdonságairól

A munkakört sikeresen betöltő személy

  • Minimum középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Ügyfélszolgálati, vevőszolgálati területen tapasztalt
  • Vevőközpontúság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség jellemzi
  • Munkavégzése során pontos és precíz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik (MS Office)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen való jártasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Bócsa

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti feladatok ellátására alkalmas, és az elvárásoknak megfelel, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a munkaugy@polifarbe.hu email címen.

Jelentkezési határidő: 2017. december 8.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Our company is the largest hungarian paint factory. Different Award has recognized our activities in the last 25 years. We are proud that we were able to grow a family business ourselves over the last few decades a middle company. We believe that creativity achieve our goal to do to become a real Carpathian company in the near future. Our products are the colors and positive thoughts "ambassadors… Find out more