Job offer description

Munkaköröd célja:

- napi szintű kapcsolattartás a vevővel és a termeléssel

- reklamációk kivizsgálásának koordinálása

- hibaokok meghatározása a társosztályokkal együttműködve

- javítóintézkedések bevezetése, intézkedések státuszának nyomon követése

- vevői auditok megszervezése (felkészülés és koordinálás)

- kimutatások, elemzések elkészítése

Szükséges ismeretek, készségek:

- felsőfokú műszaki végzettség

- 2-3 év gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat

- tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

- minőségügyi módszerek ismerete (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb.)

- MS Office felhasználói szintű ismerete

- rugalmas, nyitott, határozott személyiség

- önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

- német nyelvtudás

- SAP ismerete

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Language skills:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Find out more