Job offer description

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója. Saját csapatunkba, Budapestre, munkaerő közvetítési üzletágunkba keresünk gyakornoki program keretében munkatársat az alábbi pozícióba teljes munkaidőben:

Toborzási és kiválasztási tanácsadó

Feladatok:

Munkavégzés helye:

  • Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek önálló lebonyolítása fizikai pozíciókra;

  • Toborzási tervek kidolgozása és végrehajtása;

  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása;

  • Interjúk és tesztek megszervezése és lebonyolítása;

  • Proaktív jelölt megkeresés;

  • Jelöltek bemutatása a partnercégek felé;

  • Kapcsolattartás a partnercégekkel;

  • A feladathoz kötődő adminisztráció, riportok elkészítése.

    Elvárások:

  • Határozott, empatikus személyiség;

  • Nyitottság, logikus gondolkodás; proaktivitás;

  • Rugalmas, dinamikus személyiség;

  • Magas szintű együttműködési és kommunikációs készség;

  • Legalább 2 éves HR tapasztalat, toborzási fókusszal

  • Szélesebb körű fizikai munkakör ismeret;

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen Excel

    Előny:

  • Szolgáltató cégnél vagy termelő vállalatnál szerzett toborzói tapasztalat;

  • Angol / német nyelvtudás;

  • Felsőfokú végzettség

    Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony;

  • Szakmai fejlődési lehetőség;

  • Stabil nemzetközi háttér;

  • Multinacionális környezet;

  • Kiváló munkafeltételek;

  • Szombathely

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az adeccohu.pp13@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more