Job offer description

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója. Saját csapatunkba, Budapestre, munkaerő közvetítési üzletágunkba keresünk gyakornoki program keretében munkatársat az alábbi pozícióba teljes munkaidőben:

Toborzási és Kiválasztási Gyakornok

Feladatok:

  • A közvetítéssel foglalkozó tanácsadók napi munkájának támogatása;
  • Önéletrajzok keresése különböző adatbázisokban;
  • Az Adecco jelöltadatbázisának karbantartása;
  • Hirdetések megjelentetése és kezelése az álláshirdető portálokon;
  • Jelöltek telefonos előszűrése a megadott profilok alapján;
  • Interjú időpont egyeztetése a jelentkezőkkel, utánkövetés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / HR képzés folyamatban, vagy már végzett pályakezdő;
  • Érdeklődés a HR terület iránt;
  • Önállóság, pro-aktív hozzáállás, dinamikus személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Precizitás, pontosság;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Angol nyelvismeret előny.

Amit nyújtani tudunk:

  • Karrierlehetőség;
  • Gyakornoki programra vonatkozó munkaszerződés;
  • Kompenzáció: Törvényi előírásnak megfelelő, garantált bérminimum;
  • Dinamikusan fejlődő munkahely, fiatalos, jó hangulatú légkör;
  • Kérés esetén szakmai gyakorlati igazolás a projekten töltött időszakról.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az adeccohu.pp13@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more