Job offer description

Munkaköröd célja:

- gyártási tesztberendezések és -folyamatok ismerete, mérnöki támogatása

- a mérőrendszer fejlesztése, felkészítése az új termékek fogadására a tesztspecifikációk alapján

- új mérőberendezések specifikálása, beszerzése, üzembe helyezése

- a mérési folyamat fejlesztése, optimalizálása a termékfejlesztőkkel együttműködve

- teszt- és diagnosztikai programok fejlesztése

- termelékenységi mutatók elemzése, javítása, ciklusidő csökkentés

- technológiai és berendezésdokumentációk elkészítése és naprakészségének biztosítása

Szükséges ismeretek, készségek:

- villamosmérnöki végzettség

- elektronikai és méréstechnikai ismeretek

- teljesítményelektronikai áramkörök és villamos motorok tesztelése terén szerzett tapasztalat előnyt jelent, (de junior munkatársak és pályakezdők pályázatát is várjuk)

- anyanyelvi magyar-, magabiztos angol- vagy németnyelv-tudás

- programozási tapasztalat (C, C++ vagy C#)

- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Find out more