Job offer description

Munkaköröd célja:

- napi szintű kapcsolattartás globálisan a szoftverfejlesztő kollégákkal

- a termelés támogatása az EBS gyárakban

- tesztspecifikációk készítése a gyártásban végzett funkcionális tesztekhez

- tesztelési folyamatok optimalizálása, új mérési módszerek bevezetése

- tesztprotokollok ellenőrzése, jóváhagyása

- dokumentáció naprakészen tartása

Szükséges ismeretek, készségek:

- villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki vagy informatikusi végzettséggel rendelkezel

- szereztél már gyakorlati tapasztalatot

- kommunikációképes angolnyelv-tudással rendelkezel

- jártas vagy az áramkörök elemzése, tervezése kapcsán és a méréstechnikában

- jó kommunikációs készséggel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel

- rugalmas, talpraesett személyiség

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hat gyárral és egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel és logisztikai központtal van jelen, a bérelt munkaerővel együtt több mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat. A Continental folyamatosan és nagy mértékben járul hozzá a közlekedés biztonságának javításához és a globális klímavédelemhez. 2018. májusában… Find out more