Job offer description

Nabízíme šikovným stavebním tesařům, železářům, stavbařům, šalařům a betonářům zajímavou a dlouhodobou pracovní pozici v Holandsku na velikých projektech v oblasti pozemního stavitelství - výstavby dálnic, mostů, viaduktů, aquaduktů a dále v oblasti výstavby polyfunkčních budov, podzemních garáží a bytových domů.

Naše projekty v roce 2022, na kterých můžete pracovat :

Náplň činnosti :

- všeobecné tesařské a železářské práce, montáž a demontáž klasického dřevěného bednění nebo systémového bednění Peri + Doka

- betonářské práce /kosmetika a opravy betony

Attachments
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Not provided
Date of expiry:

About company

Německá společnost se sídlem v Drážďanech, od roku 2004 na německém a nizozemském pracovním trhu, v oblasti stavebnictví, strojírenství a zdravotnictví. Find out more