Job offer description

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termeléstámogató mérnök

Feladatok:

  • Gyártástechnológiai folyamatok kidolgozása, beleértve a folyamatbiztos előállítást és a megkívánt vizsgálati technológiát,

  • Termék- és folyamatváltozások esetén változáskezelés és irányítás,

  • Rendszerösszevetések végrehajtása az aktuális technológia figyelembevételével, beleértve az egyes rendszerekben rejlő fejlesztési potenciálokat, gyártástechnológiai különbségek feltárásának céljából,

  • Autóipari elvárások teljesítése (FMEA, munkautasítások készítése),

  • Kapcsolattartás a német anyacéggel,

  • Folyamatos technológiai fejlesztés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség,

  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete,

  • Autóipari minőségügyi követelmények terén szerzett tapasztalat (FMEA),

  • Multinacionális környezetben szerzett többéves tapasztalat,

  • Műszaki rajzolási készség,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként MS Office és vállalatirányítási rendszerek),

  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • CNC megmunkálás területén szerzett tapasztalat,

  • Hegesztés területén szerzett szakmai tapasztalat,

  • SAP rendszerismeret.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű önéletrajzát a „Termeléstámogató mérnök” megnevezéssel küldje a peter.szarvas@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more