Job offer description

Feladatai:

* A rábízott munkacsoportban a termelési folyamatok szervezésének optimális szintű növelése, irányítása a minőségi követelmények és a szállítási határidők pontos betartásával, hatékonyság növelése.

* A napi munkafeladat átvétele a részlegvezetőtől, optimális munka szervezése: munka kiosztása a munkavállalók között, figyelembe véve az egyéni teljesítőképességet és a munkavégzés minőségét, hatékonyság növelése.

* Feladata a munkafolyamat állandó felügyelete, minőségi ellenőrzése, amelyért felelősséggel tartozik.

* Szükség szerint segítséget nyújt a munkavállalóknak a munkavégzés során felmerülő nehézségek felszámolásában, illetve csökkentésében.

* Feladata a munkavállalók egyéni és sajátos munkavégző képességének megismerése és ennek figyelembe vétele a munkafolyamat során.

* Elvégzi a munkavállalókkal kapcsolatos rábízott adminisztrációs munkát (jelenléti ívek vezetése, szabadságok kiírása, stb.).

* Feladata a szakmai segédanyagok kezelése, gazdaságos felhasználásának ellenőrzése.

* Feladata a munkahely belső szabályzatainak, munkarendjének megismerése, betartása és betartatása.

* Feladata a másnapi munkára való előkészülés.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

* Nyomdaipari végzettség vagy tapasztalat

* Megváltozott munkaképességűek irányításában szerzett tapasztalat

* Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Önéletrajzzal, TERMELÉSSZERVEZŐ tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Társaságunk az ÚJBUDA PRIZMA Szociális Fejlesztési és Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft. 2002. januárjában alakult meg, folytatva és kibővítve a több mint negyven éven át működő XI. kerületi Szociális Foglalkoztató tevékenységét. Az átalakulás célja a megváltozott munkaképességű, egészségkárosodott, illetve fogyatékkal élő személyek komplex foglalkozási rehabilitációja, amelynek során a… Find out more